KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7685246
nr 768 5246
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Blyerts, Olle Ängkvist (1922-2006), "Språnget", signerad-72, 50x40
Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:06:16
28/7 20:54:06
29/7 16:28:55
150 kr